Atėjo laikas laiptams? 
Individualios paslaugos nuo pradžios iki pabaigos. Aiškios ir geros kainos. Saugu ir patikima.

Žingsnis po žingsnio

Nauji laiptai vos keturių žingsnių atstumu.

- 1.-

 Kreipiatės į mus dėl naujų vidaus laiptų. Sutarsime nemokamą apsilankymą jūsų namuose, kur kartu aptarsime jūsų poreikius ir norus. 

Ką aptarsime:

Dizainas: ar jums reikia tiesių laiptų, U laiptų ar specialiai jums sukurtų laiptų?
Medžiagos pasirinkimas: uosis ar ąžuolas? Mediniai, metaliniai ar grūdinto stiklo turėklai? Mes galime išspręsti daugumą dalykų, o tai priklauso nuo jūsų norų.
Spalva ir forma:  moderni „Zig Zag“ forma ant metalinio balkio ar klasikinė su sijomis šonuose? O gal kitos formos? Čia taip pat aptarsime ar laiptai turėtų būti dažomi, ar tik lakuojami, o gal aliejuojami.
 

- 2.-

 Sužinoję visus jūsų norus ir gavę visą informaciją, kurią surinkome vizito metu, atsižvelgę į jūsų namus ir jūsų poreikius  sukursime 3D piešinį ir atsiųsime jums kartu su komerciniu pasiūlymu naujų laiptų gamybai.

Jokių papildomų išlaidų. Viskas įskaičiuota, saugu ir paprasta! 

Dabar jūs turite galimybę atlikti pakeitimus tiek dizaino, tiek medžiagų pasirinkimo atžvilgiu. Mes priimame jūsų pakeitimus ir, jei reikia, sukuriame naują brėžinį ir naują pasiūlymą. 

Jūsų nauji laiptai tarnaus ilgą laiką, todėl mes norime, kad prieš užsakydami jūs būtumėte visiškai patenkinti.

- 3.-

Patvirtinę piešinį ir pasiūlymą, mes pradėsime gaminti jūsų naujus laiptus. Mūsų produkcija užtikrina, kad gausite tai, ko tikitės. Įprastas gamybos laikas yra nuo 6 iki 8 savaičių, atsižvelgiant į jūsų pasirinktų laiptų tipą. Jei norite specialiai suprojektuotų vidaus laiptų arba pakeisti esamus senus laiptus, šį laiką galima pakoreguoti. 

 - 4.-

Kai tik jūsų naujieji laiptai bus paruošti, mes susisieksime su jumis ir sutarsime laiką, kada atvyksime į jūsų namus ir sumontuosime. 

Dabar turite naujus laiptus, kuriais galite džiaugtis. Jie tapo būtent tokiais, kokių norėjote! 


Viskas apie garantijas ir sąlygas čia.

 
 
 
Parašykite
Paskambinkite
Apie